Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Zmiana tajemnic Żywego Różańca - maj (2020-05-01 17:17:09)

 

Kochana Wspólnoto modlitwy Żywego Różańca!

Sytuacja związana ze stanem epidemii ciągle zmusza nas do pozostania w domu!  Choć fizycznie nie możemy się spotkać, możemy to jednak uczynić duchowo. We Mszy św. i nabożeństwie w naszym kościele może przebywać maksymalnie 32 osoby.

Jak mamy to w zwyczaju, w pierwszą niedzielę miesiąca (czyli teraz 3 maja) o godz. 9.00, zostanie odprawiona Msza św., w intencji członków wspólnoty Żywego Różańca. W normalnej sytuacji po Mszy św. dokonalibyśmy zmiany tajemnic różańcowych w kościele. Niestety z uwagi na stan epidemii dając wyraz naszej troski i odpowiedzialności o zdrowie i życie swoje i bliźnich większość z nas pozostaje w domu! dlatego serdecznie proszę, aby w maju pozostać przy dotąd rozważanych tajemnicach według następujących intencji:

Intencja ogólna: Módlmy się, aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogich, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła.

Intencja parafialna: O przyjaźń z Jezusem dla dzieci i młodzieży oraz za rodziców, chrzestnych i dziadków, aby w żywej wierze wychowali swoje potomstwo.

 

Siostry i Bracia, każdego z Was za przyczyną Matki Bożej ogarniam modlitwą, serdecznie pozdrawiam i w Imię Boga Trójjedynego błogosławię

Ks. Prob. Roman Misiak