Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Bierzmowanie

 

W środę, 24 czerwca, w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Ks. Bp Błażej Kruszyłowicz udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży podczas Mszy św. o godz. 19.00. W dzień Bierzmowania młodzież wraz ze świadkami i najbliższą rodziną gromadzi się w kościele o godz. 18.30. Przypominamy o obowiązku zakrycia nosa i ust w kościele.

W poniedziałek (22 czerwca) i we wtorek (23 czerwca) zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na spotkania przygotowujące do uroczystości. Spotkania odbędą się w kościele o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.

Bardzo prosimy o duchowe przygotowanie poprzez sakramentalną Spowiedź św.

W poniedziałek, wtorek i w środę okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.30. Będzie dodatkowy kapłan.

***

W środę 3 czerwca br. o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne w kościele kandydatów z klas VIII przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Pragnących przyjąć ten sakrament prosimy o obowiązkową  obecność.

***

W środę 27 maja o godz. 19.00 zapraszamy na krótką modlitwę i spotkanie formacyjne w kościele kandydatów z klas VIII przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zgodnie z ustaleniami podjętymi na spotkaniu z rodzicami młodzieży udzielenie Sakramentu Bierzmowania nastąpi w małych grupach w dniach 23-25 czerwca br. Pragnących przyjąć ten sakrament prosimy o obowiązkową  obecność.

***

   W czwartek 21 maja 2020 o godz. 19.00 zapraszamy na krótką modlitwę i spotkanie w kościele jednego z rodziców lub opiekunów młodzieży z klas VIII, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Prosimy o niezawodną obecność.

***

Spotkania dla uczniów klasy VII i VIII szkół podstawowych odbywają się raz w miesiącu:

 

Termin spotkania w lutym:

VII klasy - 24.02.2020 godz. 18.00

VIII klasy - 25.02.2020 godz. 18.00

Spotkania rozpoczynają się Mszą św., podczas której osoby przygotowujące się do Sakramentu Bierzmowania biorą w niej czynny udział. Po Mszy św. katecheza.

 

Wybóru patrona do Bierzmowania dokonujemy poszukując na następującej stronie: brewiarz.pl

Bardzo prosimy, aby osoby, które przyjmowały Sakrament Chrztu św. poza naszą parafią jak najszybciej dostarczyły metrykę Chrztu św. (tzw. Ad Sacra). Ta prośba o metrykę dotyczy także osób, które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii.