Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
DOTYCHCZASOWI DUSZPASTERZE WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ
KSIĘŻA PROBOSZCZOWIE
L.p. Imię i Nazwisko
mianowany odwołany
1. ks. kan. Wojciech Musiałek 01.07.1991 30.06.1994
2.

ks. kan. Joachim Feński

30.06.1994 07.08.2001
3. ks. kan. dr Tomasz Zaklukiewicz 07.08.2001 01.03.2016
4. ks. kan. dr Roman Misiak 01.03.2016  

KSIĘŻA WIKARIUSZE, POMOC DUSZPASTERSKA, REZYDENCI
L.p. Imię i Nazwisko
mianowany odwołany
1.

ks. Andrzej Wąsik (rezydent)

15.09.1993 30.06.1994
2. śp. ks. Ireneusz Kucal 01.07.1995 28.06.1996
3.

ks. Bogdan Przybysz

28.06.1996 01.07.1997
4.

ks. Stanisław Rosół

01.07.1997 25.08.2000
5.

ks. Ryszard Serba

25.08.2000 25.08.2001
6.

śp. ks. Adam Wciórka

25.08.2001 14.02.2004
7.

ks. Tomasz Mamełka (rezydent)

26.07.2004

24.08.2015
8.

ks. Jarosław Cieplichiewicz

25.08.2005 25.08.2008
9.

ks. Łukasz Krasula

31.05.2008 25.08.2012
10.

ks. Paweł Nowotarski

25.08.2012 24.08.2013
11.

ks. Andrzej Zaniewski

24.08.2013  25.08.2017
12. ks. Maciej Piotrowski 26.08.2017